Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Robocze bluzy polarowe

Oferowana odzież to tekstylia ochronne wyprodukowane z wysokogatunkowego polaru. Ubrania zapewniają dobrą izolację termiczną podczas wykonywania zadań służbowych zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Polarowe bluzy robocze są wygodne w użytkowaniu. Do wyboru są różne rozmiary, fasony i kolory. Mamy wersje z kapturem, wysoką stójką oraz modele bez rękawów.

W naszej internetowej hurtowni BHP oferujemy atrakcyjne ceny i markowe produkty – dlatego zapraszamy do składania zamówień w sklepie Nest-Rol!

Polar roboczy – praktyczna bluza do pracy w różnych warunkach

Oferowany rodzaj stroju został zaprojektowany z myślą o komfortowej pracy. Polarowa bluza robocza jest miękka i przyjemna w dotyku. Ubranie wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długi czas użytkowania. To praktyczna odzież ochronna, która jest wykorzystywana w wielu branżach i gałęziach gospodarki narodowej.

Polar roboczy BHP sprawdzi się w:

  • warsztatach serwisowo-naprawczych, 
  • zakładach usługowych, 
  • sklepach detalicznych, 
  • hurtowniach wielobranżowych, 
  • magazynach logistycznych, 
  • liniach montażowych, 
  • halach produkcyjnych. 

Polarowa odzież znajdzie również zastosowanie do pracy w terenie. Bluza z kapturem lub ocieplany bezrękawnik z polaru to świetne rozwiązanie dla monterów, hydraulików, serwisantów, handlowców i wszystkich osób, które często wykonują swoje obowiązki służbowe na świeżym powietrzu.

Całoroczne damskie i męskie ubrania robocze z polaru – jakie mają właściwości i parametry?

Proponowana odzież BHP należy do praktycznych elementów garderoby, które zabezpieczają pracowników przed wyziębieniem. Oprócz dobrej ochrony termicznej polarowe bluzy robocze zapewniają także odpowiednią wentylację, co zapobiega poceniu się podczas pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 

Damskie i męskie ubrania mają specjalne wzmocnienia na karku, barkach i łokciach, co zwiększa wytrzymałość roboczych tekstyliów z polaru. Bluzy na dole są regulowane za pomocą gumki ze stoperami, co umożliwia dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sprzedawane modele mają rękawy zakończone elastycznym ściągaczem, który pozwala na optymalne dopasowanie do obwodu ręki. Takie rozwiązanie ogranicza przedostawanie się chłodnego powietrza do wewnątrz.

Kaptur oraz kołnierz z wysoką stójką chronią okolice głowy i szyi przed nadmiernym wychłodzeniem. Praktyczne kieszenie do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów podnoszą użyteczność polaru.

Na bluzę można nałożyć odblaskowe kamizelki i kurtki z wodoodpornym materiałem zewnętrznym. Takie zestawienie roboczych ubrań to świetna propozycja dla  osób wykonujących swoje obowiązki w trudnych warunkach oświetleniowych. Polecana odzież to całoroczne damskie i męskie tekstylia BHP.

Nest-Rol – sklep BHP z polarowymi bluzami roboczymi

Odpowiednio dobrane ubrania robocze zapewnią bezpieczeństwo pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami i standardami. Sprzedawane przez nas bluzy z polaru znajdują powszechne zastosowanie m.in. w przemyśle, handlu, usługach. Oprócz wysokich walorów użytkowych dostępna odzież polarowa spełnia wszystkie obowiązujące normy i wymogi jakościowe dla tej kategorii asortymentowej.

Jako profesjonalny sklep z odzieżą BHP działający na platformie e-commerce zapewniamy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do przejrzenia katalogu i składania zamówień online w sklepie nestrol.pl.