Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Otwornice do betonu i gresu

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroką gamę specjalistycznych akcesoriów potrzebnych do wiercenia w twardych podłożach. Oferowane otwornice do betonu i gresu to uniwersalne urządzenia. Można je stosować do obróbki klinkieru, płyt gipsowo-cementowych, kamienia naturalnego oraz pozostałych materiałów budowlanych. Do wyboru są diamentowe, wolframowe i widiowe koronki wiertnicze, które są kompatybilne z takimi elektronarzędziami jak szlifierka kątowa i wiertarko-wkrętarka.

Profesjonalne frezy sprzedajemy w pojedynczych sztukach i w wieloelementowych zestawach. Zapraszamy do składania wygodnych zamówień online w sklepie nestrol.pl. Mamy atrakcyjne ceny!

Diamentowe, wolframowe i widiowe otwornice – jakie mają parametry i właściwości?

Prezentowane osprzęt to specjalistyczne urządzenia renomowanych producentów, które są przeznaczone do prac montażowych, naprawczych, wykończeniowych i remontowych. Oferowane przez nas wolframowe, widiowe, diamentowe otwornice pozwalają na szybkie i precyzyjne formatowanie betonu, kamienia, glazury, gresu i innych.

Frezy są zróżnicowane pod względem średnicy wiercenia, co pozwala na wybór odpowiedniej koronki do konkretnych potrzeb, zastosowań i rodzaju materiału budowlanego.

Diamentowe otwornice są odporne na trudne warunki pracy, gwarantując długotrwałą wydajność nawet przy intensywnym i czasochłonnym użytkowaniu. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenia zapewniają dokładność i precyzję w wierceniu, minimalizując ryzyko uszkodzeń gresu, ceramiki, kamienia czy betonu.

W sklepie internetowym Nest-Rol zamówisz zarówno pojedyncze frezy, jak i zestawy diamentowych otwornic w solidnych kompaktowych walizkach. Pojemniki ułatwiają przechowywanie, transport i zabezpieczają narzędzia przed mechanicznymi uszkodzeniami, wilgocią oraz zabrudzeniem. Komplety narzędzi sprawdzą się profesjonalnych warsztatach, zakładach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie kluczowa jest organizacja, łatwość dostępu do różnorodnych przyrządów oraz ich ochrona w trudnych warunkach pracy.

Diamentowa otwornica do instalacji elektrycznych

Oferowany rodzaj frezu umożliwia sprawne i dokładne wykonanie otworów przeznaczonych na gniazdka i puszki elektryczne bez konieczności użycia chłodziwa. Diamentowa otwornica to narzędzie wykonane z wytrzymałych materiałów, co pozwala na wiercenie w betonie zbrojonym i niezbrojonym, cegle, kamieniu oraz gresie.

Dzięki mocnej koronie, która od wewnątrz została pokryta specjalnym woskiem, ciepło jest skutecznie odbierane od wiertła, zapobiegając przegrzaniu się otwornicy. Należy jednak pamiętać, aby na bieżąco usuwać z urobek powstały podczas wiercenia w gresie i betonie.

Nest-Rol – postaw na sprawdzony sklep z profesjonalnymi otwornicami do gresu, betonu i innych materiałów

W naszej ofercie znajdują się narzędzia renomowanych marek od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Wolframowe, widiowe i diamentowe koronki to sprzęt spełniający rygorystyczne normy techniczne oraz branżowe standardy jakości. 

Proponowane frezy zapewniają skuteczność, trwałość i precyzję obróbki w najbardziej wymagających aplikacjach budowlanych i remontowych. Otwornice od firmy Nest-Rol do formatowania gresu, ceramiki, betonu i innych powierzchni to wysokiej klasy urządzenia robocze. Sprzedajemy je w supercenach – zapraszamy do zakupów! Oferujemy ekspresowe dostawy, zamówionych w naszym sklepie online towarów.