Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Podstawy słupa

Wiaty, altany, pergole, domki narzędziowe i inne konstrukcje z drewna nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Mają bowiem swój nieodparty urok, świetnie komponują się z otaczającą je zielenią i są przy tym praktyczne. Aby jednak mogły dobrze zafunkcjonować w danej przestrzeni, należy je prawidłowo zbudować, dbając o dobór odpowiednich mocowań. Regulowane lub do wmurowania, stalowe podstawy słupów drewnianych to najlepsze rozwiązanie, które nie tylko pozwoli solidnie wykonać taki obiekt, ale też zapewni bezpieczeństwo jego użytkowania przez wiele lat.

W ofercie NEST-ROL znaleźć można je w szerokiej gamie wariantów, w dodatku dostępnych od ręki w atrakcyjnych cenach, co zdecydowanie ułatwia dobranie tych najodpowiedniejszych. Ponadto wszystkie przeznaczone do wmurowania lub regulowane podstawy do słupa drewnianego, które są prezentowane w tej kategorii, to komponenty stalowe ocynkowane galwanicznie. To zaś oznacza, że nie trzeba obawiać się o to, że z biegiem czasu ulegną korozji.

Podstawy słupa regulowane – najlepsze komponenty do łączenia drewna z betonem

Podstawą każdej profesjonalnie wykonanej konstrukcji są dobrej jakości mocowania. To fakt, który nie podlega dyskusji, a w przypadku wiat, altan, pergoli i innych obiektów opierających się na słupach drewnianych, kwestia ich prawidłowego doboru jest priorytetowa. Stalowe, regulowane lub przeznaczone do wmurowania podstawy pozwalają bowiem stabilnie zamontować wszystkie elementy konstrukcji do betonu. Dodatkowo zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały optymalną dylatację drewna od podłoża.

W ten sposób materiał użyty do stworzenia konstrukcji pergoli, altany czy wiaty zyskuje niezbędną przestrzeń potrzebną do rozprężania się i kurczenia. Jest to naturalny proces, którego w przypadku konstrukcji z drewna wyeksponowanych na działanie czynników atmosferycznych nie da się powstrzymać, stąd tak ważne jest dobranie właściwej podstawy do słupów drewnianych. Stalowe kotwy regulowane lub do wmurowania o odpowiednich wymiarach, wyprodukowane z wysokiej jakości ocynkowanej blachy, będą w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Podstawy do słupów drewnianych – czy warto je zamówić?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – jak najbardziej. Jak już wspomniano, podstawy słupa regulowane lub do wmurowania doskonale łączą elementy drewniane z betonowym podłożem i sprawiają, że wybudowane z ich użyciem altany, pergole lub inne konstrukcje tego typu można z powodzeniem eksploatować przez wiele sezonów.

Ponadto stalowe kotwy usprawniają montaż takich obiektów, gdyż eliminują konieczność tworzenia nadmiernie kreatywnych i rzadko sprawdzających się na dłuższą metę mocowań. W rezultacie budowa zajmuje zdecydowanie mniej czasu, a dzięki regulowanym kotwom obiekt zostaje wykonany starannie i solidnie. Warto więc zdecydować się na tę inwestycję i zamówić stalowe podstawy do słupów drewnianych. Szczególnie że w naszej ofercie są one dostępne w różnych wersjach, a także w cenach zachęcających do ich zakupu.

NEST-ROL – stalowe podstawy słupów drewnianych

Prezentowane w tej kategorii kotwy to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się podczas budowy konstrukcji opierających się na drewnianych słupach. Regulowane lub do wmurowania, stalowe podstawy usprawnią proces łączenia drewna z betonem i pozwolą bezpiecznie zamocować wszystkie elementy. Wykonane z wysokiej jakości, galwanizowanej stali nie ulegną biodegradacji z biegiem czasu i nie poddadzą się działaniu korozji. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na dostępne w ofercie sklepu internetowego NEST-ROL kotwy w wybranym rozmiarze.