Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

SIATKI PLASTIKOWE RABATOWE

Odporne na działanie niekorzystnych czynników, proste w użyciu i z możliwością wszechstronnego wykorzystania. Siatki plastikowe ogrodnicze prezentowane w tej kategorii doskonale spełniają swoje zadanie i pozwalają jeszcze lepiej zadbać o rośliny rabatowe, a także zabezpieczyć trawnik przed inwazją kretów lub nornic. Sprawdzają się również świetnie do stabilizacji gruntu ogrodowego o luźnej strukturze czy też jako materiał do budowy konstrukcji ogrodzeniowych dla ptactwa hodowlanego. Nie zaskakuje więc fakt, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem Klientów – tym bardziej że dostępne są w NEST-ROL w różnych szerokościach oraz w konkurencyjnych cenach.

Siatki plastikowe ogrodnicze – wszechstronne i trwałe

Oferowane na stronie internetowej NEST-ROL siatki plastikowe ogrodnicze to produkty o nieprzeciętnych właściwościach użytkowych, które są przydatne w wielu ogrodowych projektach. Do ich największych zalet należy odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz na promieniowanie UV. Tworzywo sztuczne, z którego są produkowane siatki plastikowe ogrodzeniowe sprawia, że nie ulegają one biodegradacji pod wpływem wody oraz wilgoci. Dobrze znoszą też wysokie i niskie temperatury. W rezultacie przez wiele sezonów mogą z powodzeniem chronić rośliny rabatowe i trawniki przed szkodnikami, czy też spełniać swoje zadanie jako wypełnienie paneli ogradzających hodowlę ptactwa.

Ponadto plastikowe siatki rabatowe nie sprawiają większego problemu podczas aplikacji. Dostępne są w nawojach 25- i 50-metrowych oraz w różnych szerokościach, co zdecydowanie ułatwia dobranie ilości potrzebnej do realizacji danego projektu. Warto również zaznaczyć, że ich przycinanie na wymiar nie jest problematyczne i zarówno każdy miłośnik prac ogrodniczych, jak i fachowiec realizujący projekt terenu zielonego obsadzonego roślinami rabatowymi, sprawnie poradzi sobie z ich obróbką.

Plastikowe siatki rabatowe w ofercie NEST-ROL

Szeroka gama dostępnego asortymentu, wysoka jakość produktów oraz atrakcyjne ceny są największymi atutami prezentowanej oferty. To wszystko zdecydowanie przyciąga Klientów poszukujących sprawdzonych materiałów ogrodzeniowych, a w tej kategorii plastikowe siatki rabatowe należą do propozycji cieszących się niesłabnącą popularnością. Praktyczne i wszechstronne, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na plastikowe siatki ogrodnicze prezentowane w tej kategorii, a w razie pytań dotyczących dostępnych produktów do kontaktu z obsługą sklepu.