Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Tarcze do cięcia betonu kamienia i gresu

Tarcze do cięcia betonu i kamienia

Jako marka zajmująca się dystrybucją profesjonalnych narzędzi i artykułów BHP, NEST-ROL

dokłada wszelkich starań, aby w ofercie każdy fachowiec mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje. W tej zakładce dostępne są diamentowe tarcze do cięcia gresu, betonu, marmuru, ceramiki oraz kamienia od najlepszych producentów takich jak INTER VIS, FALON TECH, VERGIONIC oraz MASTIFF. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą asortymentu!

Zobacz także:

Tarcze do szlifowania metalu | Tarcze do szlifowania betonu, kamienia i gresu | Tarcze do drewna | Tarcze do cięcia metalu | Tarcze do cięcia betonu kamienia i gresu | Tarcze do cięcia asflaltu

Tarcze diamentowe w ofercie NEST-ROL

Wśród propozycji dostępne są modele o różnych parametrach oraz zastosowaniach. Dzięki czemu w ofercie można znaleźć zarówno tarcze diamentowe do betonu, gresu i innych materiałów na sucho w kilku wymiarach do wyboru. Dostępne są zarówno modele o średnicy 125 mm, 150 mm, 230 mm, 300 mm, jak i 350 mm. Wśród nich proponujemy diamentowe tarcze do cięcia gresu, kostki brukowej, betonu, granitu, marmuru, klinkieru, dachówki, cegły, klinkieru, gazobetonu, asfaltu, płytek ceramicznych, a nawet rur kamionkowych. Zależnie od modelu, są to propozycje wyposażone w specjalne rowki kompensacyjne oraz otwory wentylacyjne, odpowiedzialne za chłodzenie tarczy, a co za tym idzie — zapobiegające ich odkształceniom i zapewniające doskonałą wydajność.

Tarcze do cięcia betonu 230 × 22,2 mm…

..TURBO od marki FALON TECH zostały wyposażone w spiekany nasyp o dużym stężeniu diamentu, zapewniając dzięki temu doskonale precyzyjne i niezwykle szybkie cięcie. Akcesoria do maszyn tnących i szlifierek kątowych z serii S-Turbo oraz V-Turbo to natomiast modele diamentowe stworzone z myślą o najbardziej wymagających materiałach, wyróżniających się dużą twardością. W ofercie nie zabrakło także specjalnych tarcz do ostrzenia WIDII (TCT) o wymiarach 124 × 32 mm oraz 150 × 32 mm, które zostały stworzone z myślą o ostrzeniu pił widiowych. Diamentowe ściernice zapewniają dłuższą żywotność profilu narzędzia, a także krótki czas obróbki oraz jednolitą powierzchnię i eliminację uszkodzeń termicznych obrabianego materiału. W ofercie dostępny jest także brzeszczot z ostrzem z węglika spiekanego do piły szablastej, który znajdzie swoje zastosowanie w cięciu betonu komórkowego, cegieł, pustaków ceramicznych czy płyt kartonowo-gipsowych oraz gresu. Dzięki niemu cięcie betonu i innych materiałów jest nie tylko doskonale precyzyjne, ale także niezwykle szybkie i nie wymaga użycia szlifierki.

Dlaczego tarcza diamentowa w NEST-ROL to dobry wybór?

Przede wszystkim ze względu na jej doskonałe parametry techniczne. Dzięki zastosowaniu syntetycznego diamentu oraz mieszanki proszków metali tarcze są niezwykle ostre wytrzymałe, a także odporne na stępienie, a to zapewnia również doskonałą wydajność. Wybierając modele od renomowanych producentów, można mieć pewność co do ich wysokiej jakości oraz trwałości. Co więcej, można je z łatwością dopasować od rodzaju ciętego materiału, dostosowując prędkość urządzenia. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzą się zarówno do cięcia żelbetonu, betonu, asfaltu, ceramiki, glazury, kamienia naturalnego, gresu, cegły, kostki brukowej czy nawet szkła, drewna i tworzyw sztucznych. Parametry i przeznaczenie poszczególnych tarcz diamentowych dostępnych w ofercie można znaleźć w szczegółowym opisie wybranego produktu.