Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Tarcze do drewna

Oferowany w tej kategorii asortyment to akcesoria niezbędne w warsztatach stolarskich, tartakach, a także wszędzie tam, gdzie podczas obróbki elementów drewnianych wymagana jest największa precyzja. Profesjonalne tarcze widiowe do cięcia drewna prezentowane w sklepie NEST-ROL zapewniają płynną pracę i wyróżniają się długą żywotnością. Produkowane z wysokogatunkowej stali, doskonale radzą sobie z sosną, świerkiem czy dębiną, a także z innymi materiałami stolarskimi, na przykład płytami wiórowymi laminowanymi i nielaminowanymi, sklejkami, panelami czy też z profilami z tworzyw sztucznych. W ofercie dostępne są modele widiowe o zróżnicowanych parametrach technicznych, pasujące do powszechnie wykorzystywanych w branży drzewnej pilarek stacjonarnych i przenośnych, dlatego znalezienie wersji odpowiadającej oczekiwaniom nie sprawi większego problemu.

Obróbka drewna – profesjonalne tarcze widiowe

Dostępne w ofercie profesjonalne tarcze widiowe do drewna to asortyment ceniony przez fachowców specjalizujących się w produkcji mebli oraz innych elementów wyposażenia z litego drewna, płyt stolarskich, sklejek czy też laminatów. Są to akcesoria ze stali hartowanej wykazujące wysoką wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych. Atutami w przypadku profesjonalnych tarcz widiowych do cięcia prezentowanych w tej kategorii są również takie aspekty jak starannie dobrana geometria czy też hartowany korpus oraz zęby. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w sprzedaży znajdują się modele zróżnicowane pod względem liczby zębów tnących czy też średnicy zewnętrznej. Różnorodność proponowanego asortymentu pozwala więc w jedynym miejscu kompleksowo zaopatrzyć się w niezbędne w warsztacie stolarskim czy też podczas realizacji prac ciesielskich, profesjonalne tarcze do cięcia drewna.

Dlaczego warto wybrać tarcze widiowe do cięcia drewna?

Precyzyjna obróbka elementów drewnianych lub innych, miękkich materiałów, wymaga zastosowania specjalistycznego osprzętu, czego świadomy jest każdy fachowiec działający w branży drzewnej. Tylko poprzez dobór odpowiednich narzędzi można bowiem uzyskać zadowalające rezultaty wykonywanych prac i staranne, płynne cięcia. Profesjonalne tarcze do drewna widiowe są w tym zakresie najlepszą opcją, co w zasadzie nie zaskakuje. To przede wszystkim uniwersalny osprzęt, który przeznaczony jest do pracy z najpopularniejszymi modelami pilarek stacjonarnych oraz przenośnych. Jak to jednak możliwe, że profesjonalne tarcze widiowe do cięcia tak dobrze spełniają swoje zadanie? Wszystko to dzięki zębom pokrytym węglikiem spiekanym. Jest to powłoka, która znacząco przedłuża żywotność zębów i dodatkowo wpływa pozytywnie na płynność pracy. Całości dopełniają również wspomniana wcześniej, doskonale dopracowana geometria, a także, w przypadku większości modeli, specjalne otwory zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się osprzętu.

Duży wybór tarcz widiowych do cięcia drewna w ofercie NEST-ROL

Szeroka gama dostępnego osprzętu, sprawdzeni producenci, a także atrakcyjne ceny sprawiają, że Klienci poszukujący profesjonalnych tarcz widiowych do cięcia drewna mogą kompleksowo zaopatrzyć się w NEST-ROL we wszystko to, czego potrzebują. Polecamy zarówno modele z mniejszą, jak i większą liczbą zębów pokrytych węglikiem spiekanym, co pozwala na dobranie wariantu odpowiedniego do cięcia nie tylko miękkich, ale też twardszych gatunków drewna. Taki osprzęt zdecydowanie ułatwia realizację wielu prac w warsztacie, ogrodzie oraz w domu. Zachęcamy do skorzystania z oferty NEST-ROL – dystrybutora najlepszych tarcz widiowych takich cenionych w branży producentów jak Inter Vis Polska czy też FALON TECH.

Zobacz także:

Tarcze do szlifowania metalu | Tarcze do szlifowania betonu, kamienia i gresu | Tarcze do drewna | Tarcze do cięcia metalu | Tarcze do cięcia betonu kamienia i gresu | Tarcze do cięcia asflaltu