Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Wkręty ciesielskie talerzykowe torx

Dobór odpowiednich mocowań do montażu konstrukcji drewnianych to spore wyzwanie, ponieważ naturalny surowiec wymaga zastosowania rozwiązań opracowanych z uwzględnieniem jego właściwości fizycznych. Ciesielskie wkręty talerzykowe torx prezentowane w ofercie sklepu internetowego NEST-ROL to komponenty, które doskonale sprawdzają się w realizacji projektów z drewna, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej. Produkowane z wysokogatunkowej stali i dostępne w różnych rozmiarach, przyciągają uwagę atrakcyjną ceną i należą do jednych z najchętniej wybieranych przez profesjonalistów. W sprzedaży dostępne są zarówno opakowania po 50, jak i po 100 sztuk, dzięki czemu zamówienie potrzebnej w danym momencie liczby nie sprawi większych problemów.

Kiedy warto sięgnąć po wkręty do drewna z łbem talerzykowym?

Samowiercące wkręty do drewna talerzykowe typu torx mają wszechstronne zastosowanie w łączeniu belek, kantówek i desek. Wykorzystywane są zarówno do budowania konstrukcji użytkowych, jak i dekoracyjnych, które z reguły wykorzystuje się na zewnątrz. Są to przede wszystkim altany, pergole, domki ogrodowe czy tarasy, trudno też wyobrazić sobie bez nich budowę konstrukcji dachowych czy też antresoli. W związku z tym każdy wkręt do drewna z łbem talerzykowym musi nie tylko dobrze współpracować z naturalnym surowcem, nie dopuszczając do wystrzępienia materiału podczas wkręcania czy powstawania luzów w trakcie eksploatacji, ale też musi być zabezpieczony przeciwkorozyjnie. Właśnie dlatego proponowane w ofercie sklepu internetowego NEST-ROL mocowania ciesielskie typu torx pochodzą od najlepszych producentów. Są to łączniki ciesielskie wykonane ze stali hartowanej poddanej cynkowaniu, dzięki czemu nawet wystawione na intensywne działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych zachowują swoje walory użytkowe.

Wkręty do drewna z łbem talerzykowym – na co zwrócić uwagę?

Choć wydawać by się mogło, że każdy ciesielski wkręt z łbem talerzykowym typu torx spełni swoje zadanie, to jednak wykonując prace ciesielskie, warto wybierać systemy mocowania od sprawdzonych producentów i traktować ich zakup jako inwestycję. Propozycje dostępne w NEST-ROL marki Klimas WKRĘT-MET są w tym zakresie bezkonkurencyjne i należą do komponentów najchętniej wybieranych przez fachowców z branży ciesielskiej. Każdy wkręt do drewna z łbem talerzykowym typu torx to komfort pracy i płynna aplikacja bez konieczności wykonywania wstępnych nawierceń. Są to elementy mocujące, które spełniają surowe, europejskie normy, stąd z powodzeniem można stosować je podczas realizacji zadań na placach budów na terenie całej Unii. Tworzą stabilne, bezpieczne połączenia i mogą być wykorzystywane do łączenia elementów więźby dachowej, budowy tarasów, podestów oraz wielu innych konstrukcji z drewna.

Duży wybór wkrętów ciesielskich torx w ofercie NEST-ROL

Każdy wkręt ciesielski talerzykowy typu torx prezentowany w ofercie NEST-ROL perfekcyjnie spełni swoje zadanie, trwale łącząc elementy z drewna – belki, kantówki, łaty czy deski. Wkręty ciesielskie torx z łbem talerzykowym zapewnią solidne połączenia, a dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, ich aplikacja będzie przebiegała płynnie i efektywnie. To sprawdzone rozwiązanie, które od lat doceniane jest przez fachowców z branży ciesielskiej, a także przez domorosłych majsterkowiczów, którzy wolny czas spędzają, budując najróżniejsze konstrukcje z drewna. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego NEST-ROL i do złożenia zamówienia na komponenty z gniazdem torx marki Klimas WKRĘT-MET.