Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Wkręty ciesielskie stożkowe torx

Prezentowane w tej kategorii komponenty należą do jednych z najchętniej stosowanych podczas montażu drewnianych konstrukcji. Ciesielskie wkręty z łbem stożkowym marki Klimas WKRĘT-MET to produkty, które cieszą się bardzo dobrą opinią profesjonalistów. Charakteryzują się wytrzymałością i usprawniają proces łączenia elementów z drewna takich jak deski, belki czy kantówki, a wszystko to między innymi dzięki ostrym karbom tnącym oraz optymalnie rozmieszczonemu użebrowaniu trzpienia. Komfort pracy i płynność, z jaką zagłębiają się w surowiec, sprawiają, że zmontowanie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji trwa zdecydowanie krócej. Oczywiście kluczowym atutem jest trwałość oraz stabilność wykonanych połączeń, dzięki czemu gotową konstrukcję można bezpiecznie użytkować zgodnie z przeznaczeniem.

Ciesielskie wkręty do drewna marki Klimas WKRĘT-MET

Firma NEST-ROL od lat zajmuje się dystrybucją systemów mocowań takich jak ciesielskie wkręty do drewna z łbem stożkowym i z gniazdem torx. Są to łączniki wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, których kształt zaprojektowano z myślą o tym, aby ich aplikacja przebiegała płynnie i komfortowo. Co więcej, zadbano również o to, aby w procesie łączenia elementy z drewna nie pękały i nie rozszczepiały się. Nie zaskakuje więc fakt, że wkręty z łbem stożkowym i z gniazdem torx są wszechstronnie wykorzystywane w branży ciesielskiej. Szczególnie że do ich produkcji wykorzystywana jest wysokogatunkowa stal hartowana, która poddana została cynkowaniu. W rezultacie prezentowane w tej kategorii komponenty mocujące nie ulegają korozji i doskonale opierają się działaniu niekorzystnych czynników. Tym samym świetnie sprawdzają się w roli mocowań do montażu elementów małej architektury ogrodowej takiej jak pergole, altany i tarasy czy też do drewnianych urządzeń ustawianych na placach zabaw dla dzieci.

Najlepsze wkręty do drewna z łbem stożkowym

Ze względu na różnorodność oraz wszechstronne wykorzystanie konstrukcji drewnianych, powinny one być realizowane z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. Właśnie dlatego do montażu rekomendowane są ciesielskie wkręty stożkowe do drewna ze stali hartowanej. Wysokiej jakości łączniki pozwalają trwale połączyć deski, belki i kantówki sosnowe, świerkowe czy dębowe, w dodatku bez konieczności wcześniejszego nawiercania otworów, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko powstawania pęknięć. Dzięki precyzyjnym karbom tnącym ciesielskie wkręty z łbem stożkowym mogą być z powodzeniem użytkowane do montażu elementów z twardego drewna, bez obaw o to, że podczas nawiercania surowiec się rozwarstwi. To zaś przekłada się nie tylko na sztywność i wytrzymałość połączeń, ale też eliminuje sytuacje, w których podczas aplikacji łączników, elementy konstrukcji ulegają trwałemu uszkodzeniu, przez co konieczna staje się ich wymiana.

NEST-ROL – sprawdzony dystrybutor systemów mocowań do drewna

Klienci, którzy decydują się na zamówienie w NEST-ROL komponentów mocujących mają pewność, że każdy wkręt ciesielski z łbem stożkowym i gniazdem typu torx perfekcyjnie spełni swoje zadanie. Są to bowiem produkty, których zakup jest bardzo dobrą inwestycją, ponieważ wyróżniają się one bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Ponadto ciesielskie wkręty stożkowe do drewna oferowane są w NEST-ROL w różnych rozmiarach i w opakowaniach po kilkaset sztuk, co pozwala na zaopatrzenie się w niezbędne komponenty w jednym miejscu. Zachęcamy do skorzystania z oferty i złożenia zamówienia w naszym sklepie.