Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Rękawice robocze nitrylowe

Rękawice nitrylowe w ofercie NEST-ROL

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie wszyscy fachowcy mogli znaleźć wyposażenie na miarę swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W tej zakładce naszego sklepu internetowego przedstawiamy rękawice nitrylowe robocze, które swoje zastosowanie znajdą w bardzo wielu branżach, także tych obejmujących pracę w najtrudniejszych warunkach takich jak hurtownie, zakłady przemysłowe czy serwisy samochodowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej odzieży roboczej dla profesjonalistów i wybrania wyposażenia, dopasowanego do rodzaju wykonywanych prac.

W asortymencie naszej hurtowni proponujemy szeroki wybór modeli, pośród których coś dla siebie znajdzie każdy fachowiec. Dostępne są tutaj modele nitrylowe GreyNit od producenta VERKEN w wersji czarnej lub białej — wszystkie w rozmiarze od 7 do 11 i z możliwością zakupu od 12 par przy jednym zamówieniu. Większa ilość, od 240 par obejmuje cenę promocyjną, a warto jednocześnie dodać, że większe zamówienia w naszym sklepie, obejmujące kwotę minimum 300 zł realizowane są z darmową przesyłką. Co wyróżnia rękawice nitrylowe robocze? Przede wszystkim oczywiście ich wykonanie — zostały wyprodukowane z najwyższej jakości poliestru dodatkowo powlekanego nitrylem, czyli inaczej gumy butadienowo-akrylonitrylowej o doskonałych właściwościach technicznych.

Parametry i zastosowanie rękawic nitrylowych

Dzięki wykorzystaniu materiału, jakim jest nitryl, proponowane tutaj produkty zapewniają doskonałą odporność na smary, oleje oraz rozpuszczalniki. To sprawia, że rękawice z niego wykonane cieszą się bardzo szerokim zastosowaniem w wielu branżach, ale przede wszystkim sprawdzają się w przypadku warsztatów samochodowych, wszelkiego rodzaju hurtowni i magazynów, a także pracownicy przemysłowi, transportowi oraz rolnicy. Są także niezbędnym wyposażeniem wielu budowlańców, operatorów maszyn i urządzeń czy w firmach sprzątających. Dlaczego jest to tak istotne? Przede wszystkich chodzi o bezpieczeństwo, jakie gwarantują nitrylowe rękawice robocze. Nitryl skutecznie chroni nie tylko przed bakteriami, wirusami i drobnoustrojami, ale także dużo bardziej agresywnymi substancjami, których nie brakuje w hurtowniach, a także branży przemysłowej, transportowej czy motoryzacyjnej. Chodzi o oleje, tłuszcze, rozpuszczalniki, smary i inne tego rodzaju płyny, które mogą być niebezpieczne dla osób nieprzykładających wagi do odpowiedniej odzieży ochronnej.

Ale to nie jedyna zaleta wyposażenia wykonanego z nitrylu. Rękawice z niego stworzone doskonale chroni także przed ścieraniem i pęknięciami, dzięki czemu rękawice mogą zdecydowanie dłużej służyć i chronić dłonie przed zagrożeniami. Co więcej, są także doskonale elastyczne i świetnie dopasowują się do dłoni, co sprawia, że zapewniają maksimum komfortu oraz precyzji podczas pracy. Wszystko to dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, w jakie zostały wyposażone proponowane w naszej ofercie robocze rękawiczki nitrylowe. Hurtownia, zakład produkcyjny, dekarze, firmy budowlane i wiele innych – pracownicy wszystkich tych branż mogą czuć się w pełni bezpiecznie, stosując odpowiednio dobraną odzież ochronną od renomowanego producenta, jakim jest VERKEN. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu, pośród którego każdy fachowiec z łatwością wybierze wyposażenie robocze z nitrylu dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb!

Zobacz także:

Rękawice robocze | Rękawice robocze do ogrodu | Rękawice robocze monterskie | Rękawice robocze nitrylowe | Rękawice robocze ocieplane | Rękawice robocze powlekane | Rękawice robocze skórzane | Rękawice robocze wampirki | Rękawice robocze wodoszczelne |