Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Nasz asortyment

Wodoszczelne rękawice robocze

Prezentowane artykuły to wysokiej klasy środki ochrony indywidualnej. Powłoki z antypoślizgowego lateksu, wzmacnianej pianki poliuretanowej, syntetycznej skóry podszytej ocieplaną tkaniną i nieprzemakalnego nitrylu zapewniają zarówno skuteczną ochronę delikatnego naskórka dłoni przed wilgocią, jak i smarami oraz tłuszczami. Wszystkie wodoszczelne rękawice robocze BHP są wygodne w użyciu, zapewniając wysoki poziom chwytności.

Produkty sprzedajemy w korzystnych cenach, dlatego zapraszamy do przejrzenia oferty i składania zamówień w sklepie Nest-Rol!

Wodoszczelne ocieplane rękawice robocze – zróżnicowany asortyment nieprzemakalnych artykułów BHP

Prezentowane artykuły stanowią niezbędny element wyposażenia dla osób pracujących w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed wilgocią, olejami i niskimi temperaturami. Ocieplane wodoszczelne rękawice robocze zapewniają pracownikom komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zadań. Materiały używane do produkcji tych wyrobów BHP są starannie dobrane, aby zapewnić maksymalną ochronę.

W naszej szerokiej ofercie środków zabezpieczających dłonie i nadgarstki znajdują się wielorozmiarowe nieprzemakalne rękawice robocze, które są powlekane m.in.:

  • lateksem – odznaczają się dużą odpornością na ścieranie i rozdzieranie, co przekłada się na dłuższą żywotność artykułów. Wodoszczelne i ocieplane wyroby BHP są także elastyczne. Dzięki temu te robocze dodatki odzieżowe optymalnie dopasowują się do dłoni, zapewniając pewność chwytu i kontrolę nad trzymanymi narzędziami i przenoszonymi materiałami, 
  • nitrylem – oprócz wysokiego stopnia nieprzemakalności, ocieplane rękawice wodoszczelne BHP sprawdzą się w środowisku pracy z różnymi cieczami i substancjami takimi jak tłuszcze, smary, oleje. Ich specjalna konstrukcja minimalizuje ryzyko kontaktu skóry z potencjalnie szkodliwymi związkami. 

Dzięki tym ochronnym właściwościom oferowane środki ochrony indywidualnej są powszechnie wykorzystywane w wielu obszarach gospodarki.

Nieprzemakalne, ocieplane rękawice robocze – gdzie znajdą zastosowanie?

Dzięki temu, że te produkty są uniwersalne, sprawdzą się w wielu miejscach pracy. Można ich używać w takich sektorach jak:

  • przemysł chemiczny i petrochemiczny – w tych gałęziach artykuły BHP muszą zabezpieczać przed kontaktami z różnorodnymi chemikaliami, olejami, tłuszczami i innymi substancjami. Nieprzepuszczalność i wodoszczelne właściwości są niezbędne, aby zapewnić ochronę skóry dłoni przed potencjalnymi drażniącymi lub toksycznymi składnikami; 
  • budownictwo – pracownicy często pracują w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Nieprzemakalne rękawice ocieplane BHP chronią przed chłodem i wilgocią w okresie jesienno-zimowym; 
  • rolnictwo i ogrodnictwo – robocze środki ochrony dłoni sprawdzą się przy obsłudze maszyn rolniczych, pracach w gospodarstwie czy zbiorach w niesprzyjających warunkach pogodowych; 
  • transport i logistyka – ocieplane wodoszczelne rękawice to podstawowe wyposażenie zatrudnionych przy załadunku i rozładunku towarów w deszczu, śniegu czy mrozie. Nieprzemakalne powłoki zapewniają komfort i ochronę palców i dłoni podczas tych czynności. 

Wodoszczelne ocieplane rękawice robocze – postaw na profesjonalną hurtownię odzieży i artykułów BHP

Oferowane nieprzemakalne artykuły BHP zapewniają bezpieczeństwo i higienę pracy zgodnie z normami, wymogami i standardami jakościowymi. Na bieżąco uzupełniajmy katalog o nowe modele ocieplanych roboczych wodoszczelnych rękawic. Dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin sklepu Nest-Rol i składania zamówień!

 

Zobacz także:

Rękawice robocze | Rękawice robocze do ogrodu | Rękawice robocze monterskie | Rękawice robocze nitrylowe | Rękawice robocze ocieplane | Rękawice robocze powlekane | Rękawice robocze skórzane | Rękawice robocze wampirki | Rękawice robocze wodoszczelne |